Giriş yapamayan Sayın Üyelerimiz; lütfen 0507 533 20 00 whatsapp numaramızdan mesaj yoluyla ulaşınız...

Tahminlerim şu şekilde;

TEBRİKLER İKRAMİYE KAZANDINIZ !

NOT: İkramiyeye 2 misli Yedi Plase sonucu 240 lira eklenmiştir.


MAVİŞİN KIZI: Yarış hayatının ilk startını Kocaeli kumunda alırken etkili bir 2.cilik elde eden bu kısrak , bu yarışı sonrası 188 gün aradan sonra 2.ci yarışına çıkacak. İdman pistinde son yaptığı işleri bu yarışı için yeterli gözüküyor. Rakipleri arasında vasatın üzeri diyebileceğimiz bir isim neredeyse yok. Eğer nefes yönünden olumsuz etkilenmez ise uygun rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum. BANKOM

Rakip sorana; 3,7 öneririm. 


KUTAN GÜZELİ: Bursa koşuları sonrası bu kez İstanbul sentetik pistinde yarışacak. Verdiği kısa arada idman günlüğü yeterli. Rakiplerine göre ayağına daha çabuk bir isim. Eğer start ile birlikte liderliği alırsa çıktığı gibi sürprize imza atabilir. Küçük kurgulara alternatif tek önerimdir. 


PITFALL: Son yarışlarında sergilediği performans ile haklı favori konumda yarışacak. Bugün de şartlar lehine görünüyor. Tempolu başlayacak yarışta düzlüğe kadar sabırlı bekleme yaparak gelirse sonlarda gruba hakim olarak kazanmaya yakındır. Küçük ve misli kurgulara tek önerimdir.


GIATRES: Sürekli ön planda önerdiğimiz ancak bir türlü gücünü yansıtamayan bu safkan nihayet takılarından arınmış şekilde yarışacak. İdman pistindeki genel görüntüsü takısız olarak oldukça rahatlamış gözüküyor. İç starttan başlayacağı yarışta liderliği alması muhtemel rakipler yanında çıktığı gibi bitirerek sürprize imza atatabilir. Küçük ve misli kurgulara cazip tek  önerimdir. 


7'Lİ PLASE ŞABLONUM 

1.AYAK: 1,9,10

2.AYAK: 9,7,4,10

3.AYAK: 7,5,2

4.AYAK: 4,5

5.AYAK: 4 (PITFALL)

6.AYAK: 9 (MAVİŞİN KIZI)

7.AYAK: 12,,,4,6,5,9